| idontgiveafuck2344 a întrebat:

Vreau sa lipesc cateva postere, poze pe pereti...etc.(ceva de genul acesta): http://weheartit.com/......520/search
Stiti cumva cu ce as putea sa le lipesc? NU cu scotch,pentru ca mi se ia varul de pe pereti,si cand le voi da jos, peretele o sa fie groaznic.Daca stiti ceva ce nu lasa urme pe pereti. FUNDA!

1 răspuns:
| Anddreee a răspuns:

Http://www.metro.ro/shop/ro/office/product/976916001001

Exista chestia asta, e ca un fel de guma si e impartita in patratele mici, am folosit si eu si sunt ok doar ca nu stiu unde pot fi gasite daca nu comanzi de pe net, cred ca in librarii/papetarii sau magazinele mari.