| asaasa a întrebat:

Bună ziua, am pus un pic de alcool în aluatul pentru șnițele influențează cu ceva alcooltestul?

Răspuns Câştigător
| Anonim1819 a răspuns:

Nu, si daca ar influenta nu e ca si cum ai bea o bere. Si de la apa de gura iti iese alcolemie, chiar si de la berea fara alcol. Dar nu dureaza mult in 15-30 min e 0 pe alcoltest

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde cat este "pic-ul " ala, 10ml sau 100 ml?

Inca nu am auzit sa se puna alcool la snitele, daca nu cumva l-ai baut in timp ce manacai snitelele happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Adica bere banuiesc?
alcoolul dispare la temperatura ca se evapora. Asta bineinteles da jumate din aluat nu e alcool

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| Frank51 a răspuns:

Depinde cum definești un pic. Dacă este o cantitate foarte mică se va evapora complet, dar dacă pui 200ml cu siguranță va ieși ceva la testare.

| Hyperion7 a răspuns:

Nu știu exact sa îți zic, dar ca idee, am auzit un caz recent la știri cum că un bărbat o fost găsit cu droguri în sânge după ce-ar fi mâncat un singur covrig cu mac.

| ReddY25 a răspuns:

Non

Răspuns utilizator avertizat