| Yanysa_Yanysa_1988 a întrebat:

cat m-ar costa un tort de 5 kg? Multumesc

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tort de Nunta 34

Compozitii posibile pentru acest tort sunt toate cele din sectiunea - Torturi -
Cantitatea minima pentru care se poate realiza modelul este de 5 Kg.
Pret: 60.00 RON / Kg
http://www.cofetaria-magic.ro/torturi-nunta.html

| Violleta2022 a răspuns:

AI gresit sectiunea fetita, aici doar il mancam, vezi ca, cofetaria este alaturi!

| anonim123453313 a răspuns:

Depinde de cofetarie, exista de 25 lei/ kg, 35lei / kg, 50 lei/ kg

| ICombative a răspuns:

Depinde ce tort doriti si de unde sa il cumparati, preturile pornesc cam de la 17 lei / kg si ajunge destul de mare