| stefanuc a întrebat:

Ca sa folosesti lucky patcher iti trebuie root?
De la ultimele actualizari cand il descarc si il bag intr-o aplicatie mi le baga ca si aplicatie daunatoare! De ce? Stiti cumva motivul? Va rog! Pana acum o luna si ceva a functionat perfecr! Sper sa ma ajutati! Sau poate stiti vreun altt hack dar in genul acesta al lucky patcher! Jocul pe care vreau sa il hack-uiesc este Cross Stitch, care pana acum o luna mergea sa bag acest hack pe el!

4 răspunsuri:
| SkittlesP a răspuns:

In general, nu necesita root. Dar unele jocuri stiu hack-ul si nu functioneaza.

| UserName250000 a răspuns:

Dupa versiunea 5.6.7, Lucky Patcher necesita root.

| Davido41 a răspuns:

Lucky Patcher nu necesita root! Incearca versiunea 5.6.7! Versiunea asta o foloseam eu!

Sa stii ca nu toate jocurile merg hack-uite!

Iti arata ca e aplicatie daunatoare deoarece l-ai instalat din surse necunoscute! Stai linistit telefonul tau e in siguranta!

| melissaazevedo a răspuns:

Tehnic, Lucky patcher are nevoie de acces la rădăcină. Dar cu ajutorul VirtualXposed APK (https://virtualxposed.org/), puteți rula modulul Lucky Patcher Xposed pe dispozitivul dvs. fără acces root.