| FoundYouLover a întrebat:

Care ar fi cea mai rapida metoda de a usca niste tenisi? Imi trebuie maine dimineata neaparat.

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Le legi cu sireturile de o sarma, sa atarne la soare si la vant, dar sa fie ceva de acoperis deasupra, daca ploua.
La caldura de vara de acum, pana maine se usuca afara, chiar si la umbra.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bagă foenul in ei, sau daca ai calorifer electric il pornesti si pui tenisii pe el la uscat, pentru servici ai nevoie nu?

| Hexiled a răspuns:

Eu am folosit feonul, 15 minute apoi i-am mai lasta putin sa vad daca mai sunt uzi (se incalzisera si nu puteam sa imi dau seama daca inca mai sunt) si mai erau putin iar apoi inca vreo 10 minute, asta doar pentru unu

| Kiwibibilă a răspuns:

Pai e soare afara. Lasa-i in soare toată ziua.
Sau cu uscătorul de păr.

| ChristianKalman a răspuns:

Bună! Îi lași la soare. Dacă pui uscătorul de păr pe ei e posibilitatea foarte mare să-i dezlipești. Baftă!

| Iwliaaa a răspuns:

Depinde, poți încerca să îi lași la soare sau pur și simplu la căldură.
Mai poți să îi usuci în 10-15 minute maxim, din exeperiență zic, cu pheonul dar se cam încrețesc puțin dacă sunt foarte uzi.

| Ag_Deea_2002 a răspuns:

Feonul

| evagrey24 a răspuns:

Am vazut pe internet o varianta in care pur si simplu pui niste ghemotoace de servetele uscate in interiorul papucului pe toata suprafata interioara, lasi asa un timp si se presupune ca ar trebui sa absoarba apa. N-am incercat dar tu n-ai decat sa testezi. Succes! happy