| Csilla_2579 a întrebat:

Care e cea mai buna salata de fructe pe care ati mancat-o vreodata?

8 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cea facuta de mine cu tot felul de fructe, lichior din fructe de padure si multa frisca.

Bula
| Bula a răspuns:

Aduni fructele din casa, le tai bucatele, le pui intr-un castron, poti pune scortisoare, miere etc dupa preferinte, deasupra frisca, etc!
Pofta buna!

lolita
| lolita a răspuns:

Cea pe care o fac eu happy
ananas, rosii, nuci, kiwi, masline, cascaval, sunca presata si salsa rosa
nu este tocmai de fructe happy

| andreutz a răspuns:

Cea facuta de mine happy cu visine, banane, portocale, lamaie, ananas, capsuni, zmeura si cirese big grin

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Aia facuta "manu propria", adica de tine, din toate ce le ai la indemana, cu putina miere, si putin otet de mere, si cu bucatele mici de nuca, usor prajita, cat sa fie crocanta! Iar langa, ideal pentru evidentirrea reciproca, ceva sarat - saratele, sau un sandvici cu cascaval, telemea, ceva de gen! Pofta mare!

| gabrielutzu a răspuns:

Cea de fructe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coacaze, zmeura si capsune in straturi cu ciocolata si sos de caramel cu frisca lichida. mi-am-mi-am.

| Ecaterina a răspuns:

Salata de capsune.