| Gustos.ro a întrebat:

Care e mancarea care va displace cel mai mult?

92 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi place mancarea de gutui si cea de prune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciorba de burta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Carnea de oaie, capra, gasca, rata, si ouale de rata si gasca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea din carne de rata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rinichii si limba, oricum ar fi preparate. In primul rand, ma dezgusta textura carnii. Iar rinichiul, cel putin, ma omoara cu mirosul cand incerc sa-l prepar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciorba de burta, salata de cruditati cu mar, tot ce contine carne de miel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mancarea de bame!

| www a răspuns:

Urasc maslinele, pestele, cartofii la cuptor si tot ce contine bors.

| Andreeagen a răspuns:

Sa nu vad in fata ochiilor ciulamaua nu o suport pur si simplu...

| alle529 a răspuns:

Ardeii umpluti!

| Ciprian271 a răspuns:

Carnea de porc si toate preparatele din ea ceafa saramura etc. piftia

| SpikE a răspuns:

Mananc orice in afara de ce este facut din lapte!

| AndreyIstetul a răspuns:

Icre de peste si vanata!

| Denny_5002 a răspuns:

Ciorba de burta, Iahnia de fasole, tocanita, icrele de peste, mazare, care de miel, carne de capra, conopida, si cam atat.

| Simona_8441 a răspuns:

Mancarea cu carne!

| passion a răspuns:

Vinetele de nici un fel...yecs.

| pisicutza_5001 a răspuns:

Ciorba, nu imi place cand are foarte multe legume in ea, in schimb imi plac supele de pui, de vita, de legume etc. doar sa nu aiba legume...

| mitzulik a răspuns:

Orice are legatura cu ficatul, de pasare, de porc... ce este gatit din ficat, nu-mi place. Deloc.straight face

| PaRaZiTu a răspuns:

Ciorba de perisoare sau ma rog cum so numi ea laughing laughing

| andreea_4628 a răspuns:

Nu imi sta gandul acum la asta... dar stiu sigur sa nu as fusta niciodata creier... oricum preparat

| alinabor a răspuns:

Cartofii prajiti cu ochiuri... in studentie era cel mai simplu de facut felul asta de mancare mai ales cand veneai rupt de foame de la cursuri...de atunci cand simt miros de cartofi prajiti ma ia cu rau...

| sentomosan a răspuns:

Mancarea de gulii

| sentomosan a răspuns:

Mancarea de gulii.

| madalynutzza a răspuns:

Icrele de peste

| zbiggi a răspuns:

Fructe de mare, caracatita, crabi, scoici, creveti - n-am mancat niciodata si nici nu-mi surade ideea de a le incerca.

| adinas a răspuns:

Mancarurile cu un continut ridicat de grasime.

| adinas a răspuns:

Mancarea cu continut ridicat de grasimi.

| giorgi a răspuns:

Mancarea de bame

| anmado a răspuns:

Mancarea de bame

| shushaneaua a răspuns:

Nu am o mancare anume care-mi displace. Imi displace insa foarte mult orice mancare prost gatita.