| anonim_4396 a întrebat:

Ce va displace cel mai mult la viata asta?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Buletinu romanesc in loc sa il faca mai mic prostii au facut card de sanatate cu chip, buletinu trebuia sa fie cu chip nu amaratu ala de card

| 愛日本 a răspuns:

Nedreptatea.

| Liviu a răspuns:

Mentalitatea unora, comportamentul altora.Totul anapoda, insa cine's eu sa ma pun contra? Insa ma amuza pustani de 16 17 ani care cred ca le stiu pe toate, daca le dai un sfat, se uita chiorasi sau te ignora.Am invatat sa imi tin parerile pentru mine(sau nu? who care's ) Chestia e ca asa e peste tot, generatile sunt din ce in ce mai proaste, generatia de 30 de ani spunea de generatia mea ca e proasta, la fel spun si eu de aceste generati, cum batrani care au 60 70 de ani spun de parinti nostri ca erau o generatie proasta si asa mai departe. Evoluam(ne prostim, imi place mie sa zicblushing ) colac peste pupaza, cei 7 ani de acasa trebuie sa domine, apoi sa avem acel ceva sa fim oameni happy

| BiuL a răspuns:

Bolile.

| sappy a răspuns:

Regulile facute de altii pentru tine!

| borntotwerk a răspuns:

Oamenii,urasc oamenii.

| Ibrahimovic a răspuns (pentru borntotwerk):

Ai fi in stare sa traiesti doar tu pe lumea asta? Singur. Intreb doar. thinking

| borntotwerk a răspuns (pentru Ibrahimovic):

Singura* si am zis oamenii, si eu sunt tot om, deci ma urasc si pe minewinking

| OnuOnulică a răspuns:

Depresia...e un lucru care nu doresc nici la dusmani...

| LoveSleep a răspuns:

Totul.

| Sociopat a răspuns:

Faptul ca n-o putem returna.
#emo
#deep
#suntasadetrist
#lamebuneSRL

| Deaad a răspuns:

Oamenii.

| piratuu a răspuns:

Comportamentul gretos al anumitor oameni si guvernul asta de c***t.

| KRISTINAxo a răspuns:

Faptul ca fara bani esti nimeni.