| lifeistough a întrebat:

Care este cea mai ieftina mancare?

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cea oferita de cineva din recunostinta si admiratie. Nu din mila. Mancarea oferita din mila este cea mai scumpa. Dupa cum ( bine cred eu ) spunea cineva : '' Mila cand nu-i insotita de iubire infinita, e mai ofensatoare decat dispretul. ''

| darrio2007 a răspuns:

Covrigul de 0, 15 bani.

| Bitzy a răspuns:

Fericirea! Cea mai ieftina mancare pentru. suflet! Uneori trebuie sa platesti mult ca sa o ai!

| thepunusher a răspuns:

Painea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bataia. pacat ca nu tine de foame big grin

| darkstar a răspuns:

Mancarea de la second-hand happy

| weeds a răspuns:

Painea cu mustar, urzicile, ciupercile culese de tine si gaura din covrigi. Pofta buna!

| emeris a răspuns:

Covrig, paine, mamaliga, salata thinking

| Creatsa_1469 a răspuns:

Cartofi prajiti, mamaliga, salata.