| Amelia87 a întrebat:

Care este cel mai gustos si natural iaurt? happy

12 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Nu-mi place Danone. Imi place mult cel de la Tnuva.

| machupicchu a răspuns:

Din comert, cel cat de cat natural si mai gustos este iaurtul CEDRA(Napolact), cu 7% grasime, facut din lapte de bivolita si oaie, cutii de 850 g, in rest... chimicale(E-uri cat cuprinde) si cu gust parca de amidon...
Dar, cel mai bun este tot iaurtul facut in casa cu lapte de la tarani si folosind la 1 litru de lapte 2 linguri de iaurt CEDRA... mananci natural 100%.

| Silvia a răspuns:

thinking Intradevar activia e cel mai sanatos...Gustoase sunt toate cele cu fructe :d

Răspuns utilizator avertizat
| Gabystelistu95 a răspuns:

Activia - Danone

| JackieSue a răspuns:

activia-cel mai sanatos
cremoso-cel mai gustos

| urbanghost a răspuns:

Homemade e cel mai bun iaurt :X

| mamidvd a răspuns:

Cel facut in casa

dar ie imi place si iaurtul Natura

(danone nu este bun, este plin de chimicale. Este interzis la copii)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ala facut acasa la tara din lapte de la vacuta propriebatting eyelashes)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Cel făcut de tine în casă!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel facu in casa...

| Kokolina a răspuns:

Activia deoarece nu contine multe calorii si te ajuta si cu tranzitul intestinal.