| fzcsm a întrebat:

Care este felul vostru preferat de pizza?

Răspuns Câştigător
| roksyk a răspuns:

Cea pe care o face mami acasa, in cuptor, cu blatul ala grosutz si in tava aia dreptunghiulara, uzata, care-i da un gust nemaipomenit. Mai ales ca pune in ea absolut tot ce gaseste prin frigider si nu pune ketchup, ci bulion facut tot de ea.
O minunatie!winking

25 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Quattro Stagione cat mai picanta.

| Silvia a răspuns:

Coatro stagione [scuze dar nu stiu cum se scrie exactbig grin]

| Bishop a răspuns:

Coatro Stagione (sper ca asa se scrie laughing ) si Hawaii.

| julliano a răspuns:

Quattro se scrie, adica 4, ca italienii au inventat-o pana la urma, nu? Mai putin ma intereseaza denumirea happy Conteaza sa aiba sunca, cascaval si ciuperci neaparat. Rumena si cu ketchup iute.

| buburuzAndreea a răspuns:

La ce creier de gargarita am normal ca nu stiu nicio denumire. big grin Important e sa fie cu cat mai multe chestii (cu exceptia cepei) si sa fie blatul pufos. Dar nu prea sunt fitoasa, mananc de care o fi. Poti sa-mi arunci acolo rosii, ciuperci, mozzarella, ardei, masline, bacon, carnaciori, cascaval, piept de pui afumat, porumb la conserva, parmezan, ce iti pofteste inimioara. Daca arata bine o bag la concasor imediat! love struck

| Demoiselle a răspuns:

Meaty Maxx:X

| frida0purple a răspuns:

Hawaii, Prosciutto, Quattro Stagione...

| Cryssy a răspuns:

Della casa

| Gabystelistu95 a răspuns:

Pizza Vesuvio

| domidoc a răspuns:

Con frutti di mare.

| BluePuff_3062 a răspuns:

Marguerita.

| Daisy. a răspuns:

Americana:X:X

| fzcsm explică:

Prosciuto e super!

| oooooooo a răspuns:

Prosciuto e funghi-e cea mai buna. Din cauza ta nu mai pot sa dorm, k ma gandesc la pizza asta.((

| Psihoyounger a răspuns:

Capriciosa sau prosciuto funghi. Sper ca am scris binelaughing

Pofta buna!

by Psihoyounger

| okei a răspuns:

Quatro Staggione Bambino rolling on the floor

| DoctorG.Medic_legist a răspuns:

Nu prea mananc pizza dar imi place Carnivor de la Jerry's Pizza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Orice fel de pizza, fără condimente.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pizza cu bere, in rest nu conteaza ce contine imi plac toate felurile...si nu mananc de la oricine, o fac eu sau o cumpar dintr-un singur loc unde stiu ca lucreaza oameni seriosi si cu experienta...nu vreau sa va stric seara dar cine stie ce mai baga pustimea de 14-17 ani intr-o pizza, voi credeti ca schimburile de noapte sunt verificate de cineva? straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu de toate, dar fara ceapa si fara porumb. In rest de toate si cit mai iute, iute de sa iei foc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poketco-cu piept de pui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-Quattro Stagioni
-Vegetariana
-Salami
-Quattro Formagi
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acuma nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea cu piept de pui si smantana.imi scapa numele.

| adytzu_7541 a răspuns:

Aia cu sarmale rolling on the floor. Glumeam, e buna aia capriciossa