| ionel_adelin a întrebat:

Care-i cea mai buna pizza din Bucuresti?

Răspuns Câştigător
| JayLeno a răspuns:

Incercati macar o data pizza de la Colosseum...blat subtire, crocanta, bogata, delicioasa! "Gogosile" alea pufoase de pe la alte restaurante nu pot sa le numesc pizza...

62 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pizza Hut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fabio Pizza - produsele sunt foarte bune, vin foarte repede, nu au suma minima la comanda. Eu ii chem in de cateva ori pe saptamana. si comand de max. 15 ron/ zi. La care mai am si 10% discount de proximitate. Mi-e si jena.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am comandat de la Happy Time in februarie 2010. Nici pana azi nu a ajuns. Probabil inca o prepara big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Subscriu-forever pizza-pizza pompei si sosul aferent -deliciu laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.ilove-pizza.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De departe cea mai buna pizza din Bucuresti - pizza mexicana de la Forno d'oro! Pacat ca nu fac si livrari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am comand de fiecare data de la happytime (www.happytime.ro) si indiferent de ora mi-a ajuns in 35-30 de minute si stau la 5km de sediul lor. M-am speriat cand mi-au zis la telefon 90 de minute(aproape de fiecare data imi dau 90min) dar ajunge de fiecare data in maxim 50.Si e incredibila pizza, va recomand pizza Sorpresa.Bine HappyTime, tine-o tot asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Happytime Pizza este ingrozitoare, si cred ca este si plina de microbi. Ar trebui sa le vedeti bucataria, le cade faianta in cap, si nici clanta la baie nu au.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pizza dominium e super buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pizza buona

| buburuzul a răspuns:

Recomand cu mana pe inima pizza daisy...si-a schimbat proprietarul si s-a investit mult in aparatura si in calitatea produselor.
eu zic ca merita incercat macar o data.pentru ca a doua oara sigur vei vrea din nou fara doar si poate...
recomand noua pizza daisy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai buna pizza care am mancat de vreo 10-15 ori pana acum e pizza Kara :X

| H0lz a răspuns:

Eu cred Ca Jerry's pizza sau Ella Pizza sunt super bune aman2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te in Italia! eu am fost si au ceaaaa mai buna pizza din glob

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea de la springtime de la carefour

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.foreverpizza.ro, daca vrei sa mananci pizza, recomand cu placere forever pizza.

| andreiandrei_5439 a răspuns:

Nu stiu care e cea mai buna insa va pot spune ca mereu am luat de la www.foreverpizza.ro De multa vreme vroiam sa impartasesc cu altii nemultumirile mele. Forever Pizza au fost foarte buni, faceau o pizza super, insa acum sunt PRAF! Comenzi incomplete (mi s-a intamplat de mai multe ori, iar cand ii suni au niste scuze de te spargi de ras), zgarciti la ingrediente si nici cu livrarea nu se grabesc. Am mai avut parte de lucruri similare la Jerry's. Acum ceva ani mancam o pizza buna la Fabio Pizza si acum imi place cea de la Capri Pizza. Pacat de cei de la Forever, comandam la ei cam de 2 ori pe saptamana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am gasit odata un gandac in Pizza astora de la Happy Time.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am comandat si eu de la pizza daisy sa compar cu trenta si jerry's...tot ce pot sa spun e. SLAAAAB happy sincer jerry's si trenta raman in top.la jerry's merita doar daca ti-o faci tu! trenta sunt super ok in promotii calitate/pret! deci eu zic asa
Jerry's VS Trenta! restul sunt copii

| mujcdikf a răspuns:

Trenta pizza pizza capricioasa asta este alegerea mea

| partizan a răspuns:

Antica pizza

| Ferdy_6263 a răspuns:

Cea mai buna pizza o comandati de la Forever Pizza, un blat deosebit si un sos de rosii extraordinar, au introdus si meniuri f bune si preturile sunt f tari, recomand cu placere.www.foreverpizza.ro

| Blogeritul a răspuns:

Cred ca am comandat si mancat pizza din tot Bucurestiul (poate am ratat cativa - pe unii cu intentie) asa ca va pot spune favoritii mei. In primul rand, Frige Pizza (pentru pizza facuta asa cum trebuie - nu m-a dezamagit niciodata), Pizza Hut (doar pentru Crown Pizza - cam scumpa totusi...) si Presto (ca sunt peste tot). In rest tine de gustul fiecaruia! Salve

| ionutmystic a răspuns (pentru anonim_4396):

Intr-adevar e buna pizza happy time, sau cel putin a fost atat timp cat raspundeau la telefon... Ultimele 2 dati cand am vrut sa comand aveau un telefon inchis si la celalalt nu raspundeau... de atunci comand de la Antica, sunt foarte aproape de ei si vine repede, si pizza e destul de OK.
Oricum o sa incerc si o Trenta, mai ales ca s-a deschis vis-a-vis de minehappy

| Stefan_Floraru_1992 a răspuns:

Dupa parerea mea...cea mai buna pizza din Bucuresti este ce de la restaurantul Sheff se langa National Arena.

| Alexandru_Alexandru_1986 a răspuns:

Recomand www.laobor.ro dar nu stiu din ce motiv au suspendat livrarile pe timp de iarna, dar fiind din zona mea cat de cat ma reped eu la ei.

| Echipament_Adidasi_1972 a răspuns:

Eu vara mananc numai la Trattoria il calcio locatia din Herastrau si iarna comand de la http://www.acapulcopizza.ro/

| Ancutza12 a răspuns:

Trenta Pizza.

| kata9kata a răspuns:

Uite aici un delivery-articol care te-ar putea interesa http://metropotam.ro/......828968011/

| MarianIrimescu a răspuns:

Incercati macar odata pizza de la Oneiro, se face la vederea clientului, in cuptor cu lemne, au si delivery! demential de buna!