| anonim_4396 a întrebat:

Cartofi congelati se prajesc altfel decat cei normali?

9 răspunsuri:
| JayLeno a răspuns:

Nu happy

| gaby_6466 a răspuns:

Buna poti sai si prajesti dar nu te.as sfatui ca intra prea mult ulei in eisi nu-i mai poti minca mai bine pune intr-o tava si bagai la cuptor iti ies ca la mc´donals.pa

| monica_2766 a răspuns:

Nu... e acelasi procedeu k s cei normali adica se incinde uleiul mai bine; cei congelati se fac mai repede si au alt gust decat ceilalti...happy cei congelati st gata prepareti

| Ben. a răspuns:

Nu

| videoblog a răspuns:

Nu. la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Cei normali îi cureți, îi speli și îi tai.
Cei congelți nu, sunt gata preparați.
Ambele variante de cartofi de prăjesc la fel.
Atenție: cei congelați sunt deja sărați, condimentați. Citește instrucțiunile de pe ambalaj.
Poftă bună.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, fara punga

| astrolutza a răspuns:

Cei congelati "inghit" ceva mai mult ulei decat cei proaspeti...

| artemis2009 a răspuns:

Pe cei congelati ii pui la prajit fara sa ii dezgheti