| alinel0808 a întrebat:

Cate calorii are un mic de vita+porc de la metro?

cate calorii are o felie de placinta de dovleac cu coca de casa?

cate calorii are 100 grame tiramisu facut in casa?

3 răspunsuri:
| dragosh a răspuns:

Un mic are undeva la 50-60 de calorii, felie de placinta de dovleac nu cunosc marimea, iar 100 de grame de tiramisu undeva la 500 de calorii.

| dragosh a răspuns:

PS am uitat sa mentionez un mic mic nu unul de neam prost...

| Lawliet14 a răspuns:

Nu stiu dar toate astea sunt destul de calorice. Incearca carne usoara, dovleac copt (nu placinta), iar placinta/prajitura o inlocuiesti cu ceva daca tot vrei.