| Chiocolatha a întrebat:

Cate parti are The Ring? Eu am auzit ca are vreo 16?
E adevarat?
Fundaa

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

" The Ring (1927 film), a film by Alfred Hitchcock
The Ring (1952 film), a film by Kurt Neumann
The Ring (1985 film), a 1985 Romanian film
The Rings, a 1985 horror film by Honarmand, aka 'Zangha'
The Ring (1996 film), a film by Armand Mastroianni
Ring Trilogy or Ringu cycle, "The Ring" horror franchise
Ring (film), a 1998 Japanese horror film by Hideo Nakata, also known as Ringu or The Ring
The Ring (2002 film), a horror film by Gore Verbinski, a remake of the Japanese film
Ring 0: Birthday, a 2000 prequel to the original Japanese film
The Ring Two, a 2005 sequel to the U.S. remake of the original Japanese film." - SURSA :
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Ring

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Sunt 6 parti in total.
Te pup!

| FCBayernMunchen a răspuns:

Da cred ca sunt vreo 6 in total parca 3 parti avea varianta japoneza (care era foarte horror) si dupa aceea au inceput americani sa faca rimeikuri (adica sa faca niste filme asemanatoare cu cele originale) deci in total sunt vreo 5-6

| Emin90 a răspuns:

Cred ca are 3 parti