| Crenguta a întrebat:

Caut un grill pentru aragaz, o tigaie ceva dar care sa ma tina mult si sa fie rezistenta. Am avut una de la Tefal, insa am fost cam dezamagita, se lipea toata carnea pe asa zisul grill.

3 răspunsuri:
| Diana1306 a răspuns:

Buna! Eu mi-am luat o tigaie grill de la Tefal si sunt foarte multumita de ea fiind fabricata dintr-un material antiaderent. Iti las un link de la site unde gasesti mai multe produse si detalii despre acestea: https://www.gardianul.ro/casa/tigaie-grill/