| OanaMaria_9449 a întrebat:

Ce alegeti intre ciocolata si vanilie si de ce? Eu aleg cu siguranta ciocolata. o ador!

9 răspunsuri:
| morena a răspuns:

Amandoua nu se poate?

| Biencush a răspuns:

Cui nu-=i place ciocolata? nu suport vanilia.

| Mary Marry a răspuns:

Ca si tine, ciocolata love struck De ce?
La fel ca tine. O ADOR! love struck
Miam. Miambatting eyelashes love struck

| simonica57 a răspuns:

Ciocolata pentru ca este mai delicioasa decat vanilia fundita?

| Rosalline a răspuns:

Si eu ador ciocolata dar nu cea amaruie big grin

| MARRRRRYYA a răspuns:

Ciocolata normalll!

| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

Ciocolata cu siguranta. pentru mine daca nu am ciocolata in casa simt ca innebunesc... pot sa spun ca sunt dependenta de ciocolata. pur si simplu are un gust foarte bun si nu pot sa concep o viata fara ciocolata...happy

Stiu, am sunat ca o maniaca laughing

| NeVeR4NeVeR a răspuns:

Cea mai deilcioasa dintre variante este cicolata.Cred ca ma bat parinti daca mai iau din frigider atata...

| NeVeR4NeVeR a răspuns:

Cea mai deilcioasa dintre variante este cicolata.De ce?tongueentru ca tuturor le place ciocolata si cum sa nu-i place.SI eu o ador