| Cristi22222 a întrebat:

Ce alegeti Shaorma sau Pizza si de ce?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Eu prefer Pizza, mai ales din cauza aromelor discrete şi bine evidenţiate.

La Shaorma, cu toate amestecăturile alea pe acolo, NU mai şti ce "lături" mănânci laughing

Toate cele bune.

10 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Eu prefer PIZZA deoarece este mai gustoasă şi ştiu ce aromă are, în timp ce la SHAORMA, cum a spus şi bursuc001, e o întreagă amestecătură.

Pa-pa.

| OnuOnulică a răspuns:

Pizza!
Mi se pare mut mai bună!
Bye! happy

| zurick a răspuns:

Nu mi-a plăcut niciodată shaorma la fel cum dintotdeauna am urât cartofii prăjiți.Deci aleg pizza.

| CoquineNoire a răspuns:

Pizza, pentru ca desi e proasta, e tot gustoasa.
cand vine vorba de shaorma sunt mai pretentioasa.

| Hazer a răspuns:

Pizza! De ce? Pentru ca e foarte buna si are o aroma deosebita!

| Druica20adi a răspuns:

Eu as alege o salata sanatoasa.

| Druica20adi a răspuns:

Salata orientala este erxceptionala la gust:
cartof fiert, maioneza de post din mustar si ulei, ceapa, masline, la care poti sa mai adugi alte ingrediente dupa preferinta;

| Druica20adi a răspuns:

Ca fapt divers, nu te lua dupa cliseul ca oricum mancam multe porcarii si ca organismul tot rezista! sad El rezista dar pierde rezistenta, se deterioreaza, viata scade in durata si calitate!

| Anonymus9 a răspuns:

Eu aleg pizza ca e mai mare si ca e de mai multe tipuri

| LowDzz a răspuns:

Pizza si de ce... hm de foame