| anonim_4396 a întrebat:

Ce gust are carnea de cal şi carnea de om. Şi ce carne e cea mai bună?

Răspuns Câştigător
| graffman a răspuns:

Carnea de om nu stiu cum e...:-o am mancat carene de cal care e foate buna big grin cea mai buna carne e carnea de broasca adica picoare de broasca.

8 răspunsuri:
| FallingRain a răspuns:

Cred ca intrebarea asta se potrivea mai bine la T/A. Oricum, carnea de cal este incredibil de scarboasa. Carne de om... nu suntem canibali, deci nu cred ca stie nimeni. Dar cred ca e mai buna cea de om.

| SuperMagicSmile a răspuns:

Carnea de cal e cam tare (poate am primit eu copita) iar carnea de om papa bun

| ali98na a răspuns:

Yeakkkk:-& ce ganduri macabre ai

| Kazimir a răspuns:

Au gust de buca de maimuta... yummy

| aumih16 a răspuns:

Carne de om trebuie sa fii zombie sau canibal sa mananci asa ceva doamne fereste

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu vrei sa prinzi pe cineva canibal, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Carnea de cal e cea mai curata si sanatoasa carne. Carnea de om nu am incercat niciodata si nici nu am de gand.Dar daca tu vrei sa stii asta n-ai decat sa incerci.

| FlorinFlorinF a răspuns:

Nam mancat carne de cal in chimb am mancat carne de om, vorbesc foarte serios, e buna da am mancat carnea cruda ca era decat o bucatica mica, imi taiasem buricu degetului si era o bucatica si am zis sa vad ce gust are big grin e bun da nu incercati ca ustura de te pisi pe tine big grin mai ales daCA ESTI in mislocul unui preparat cu sare sau delicat big grin