| gianinutza007 a întrebat:

Ce meniu vreti sa pregatiti pentru Craciun si Revelion?

3 răspunsuri:
| Sara a răspuns:

Muulte salate, pentru detalii privat me big grin Face mama fripturica, piftie moldoveneasca, cozonac, prajituri cumparam si nu mai stiu thinking Daca esti interesata de vreo 5 6 salate ce te ar incanta sigur, anunta ma fara ezitare, le am mai pus pe site si au fost ladate chiar si de sotii ft mofturosi big grin

| Cryssy a răspuns:

Pff. greu. Eu cred ca o sa fac niste friptura, sarmalute ceva, niste prajituri si mai mult o sa cumpar ca nu prea sunt pe acasa.

| Marii a răspuns:

Eu daca intru in bucatarie. ies pe rand, cand o mana, cand un picior laughing.