| anastacia_7403 a întrebat:

Ce prajituri sunt cele mai bune?

Răspuns Câştigător
| Bianca_3626 a răspuns:

Tiramisuuu:Xil ador

10 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Depinde ce-ti place! Mie nu-mi plac cele cu creme ci doar cu nuca, mere sau frisca!

| Elena1234456 a răspuns:

Cele cu visine imi plac cel mai mult.

| claudiea79 a răspuns:

Negresa cu ciocolata pe care o fac eu; pandispan cu stafide si nuca; salam de biscuiti.; tort cu crema de ciocolata si nutela facut de casa; tiramisu cu sarlota si cafea; tort cu crema de lamiie; placinta cu dovleac; mere coapte cu miere si nuca.; placinta cu brinza si stafide

| Tourniquet a răspuns:

Prajiturile care-mi plac mie sunt : prajitura cu capsuni, cu visine, cu mere, amandina, savarina si eclerul.
Sunt bestiale love struck.

Răspuns utilizator avertizat
| RфZaημtzα a răspuns:

Cele mai bune sunt cele facute de tinebig grin

| DonAnonymius a răspuns:

Dupa parerea mea :Tiramisu, Savarina, Eclerul.big grin

| pauladrian a răspuns:

Tiramisu e cea mai buna, restul nu sunt asa bune sau sunt prea dulci.

| gabitza_6878 a răspuns:

Amandina, monaco si afrodita ( cel putin astea imi plac mie de la cofetaria la care merg mereu)

| ... a răspuns:

Incearca lapte de pasare. Cu o budinca de ciocolata e divina day dreaming.