| lauraluca42 a întrebat:

Ce preferati mai mult hamburgar sau pizza?

47 răspunsuri:
| Joannaa a răspuns:

Buna,sincer prefer ceva sanatos si gustos dar la evenimente prefer o pizza de casa gustoasa si crocantawinking

| mgtow a răspuns:

Nu conteaza amandoua sunt bune.

| EmaS a răspuns:

Prefer pizza pentru ca pot sa aleg mai multe sorimente.Dar imi place si hamburgherul.Atentie ca ingrasa!

| Karinakari99 a răspuns:

Aş alege pizza.

| Cezar a răspuns:

Pizza, hamburgeri sunt foarte incarcati! sad

| Șosețică a răspuns:

Pizza big grin

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc! chatterbox

| ΔH a răspuns:

Pizza

| IustinaSiAtat a răspuns:

Hamburger.tu?

| VacutzaRoscata a răspuns:

Ambele

| NinaY a răspuns:

Pizza, pentru ca are de toate!

| dyana_6840 a răspuns:

Eu una prefer pizza fiindca sunt mai multe sortimente ai de unde alege.

| ali98na a răspuns:

Pizza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pizza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hamburger. Mi-ai facut pofta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pizza,dar mai rar. Cand am pofta. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Visionfree, mai bine taceai. Fumatul mai periculos decat fast-food-ul? Am o intrebare. Esti fumator? Asta spune totul. Daca nu...atunci iti lipsesc vreo 2 facultati mintale. Omul a intrebat ce preferi? Nici aia, nici ailalta? Foarte bine. Nu mai raspunzi si gata. N-am auzit pe nimeni sa moara de la fast-food. Dar de la tigari au murit destui, chiar si de la mine din familie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pizza

| vladmR a răspuns:

Amandoua.Vezi ca e hamburger happy

| uN23 a răspuns:

Shaorma.

| KimY a răspuns:

Pizza`

| BeByTzZa a răspuns:

Pizza =p~love struck

| EuPaulA a răspuns:

Pizza

| Criissuu a răspuns:

Hamburgerul de la Mc`Donalds =p~

| Criissuu a răspuns:

Da ce iti pasa de noi Visionfree ce mancam? Fiecare cu ale lui, nu?
Daca noi vrem sa mancam Hamburger si Pizza ai vreo problema?laughing

PS: Mai bine stiu ca ca mananc un Hamburger care imi umple stomacul decat sa ma droghez cu tigariilelaughing)

| Doiniţa_3278 a răspuns:

Salut! Alegerea mea este pizza. Sincer sa vb nici una din ele nu sunt sanatoase, insa pentru o gutsarica mmmm happy

| Lucrian a răspuns:

Pizza (dar destul de rar). La hamburgeri am renuntat de cand am inceput sa consum produse Herbalife si inteles ce face fast-food-ul in general cu sanatatea noastra

| Raluka98 a răspuns:

Pizza

| Ancuta7878 a răspuns:

Pizza

| GyoLove a răspuns:

Pe amandoua big grin... Dar mai mult prefer pizza, tu?