| Lightose a întrebat:

Ce retete de mancare rapide stiti(pe care sa le pot pune in practica in maxim jumatate de ora)?

7 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Clătite forever ftw.

| sniper2998 a răspuns:

Poi cartofi prajiti:, oua, salata (legume sau fructe), clatitedrooling, sandwich-uri, hot dog, burger, cam atatea imi vin in minte acumlaughing

| Moonlight123 a răspuns:

Spaghete cu sos bolognese. pui spaghetele la fiert intr-un vas cu putin ulei ca sa nu se lipeasca, cumperi un borcan de sos bolognese care are deja condimente si tot ce ii trebuie si cateva felii de sunca. dupa ce au fiert pastele amesteci cu sosu si sunca taiata si voila!

| felixbbimage a răspuns:

Omleta, ou fiert cu paine prajita si ceai, bruschete cu rosii si ceapa/usturoi...

| sirina_7189 a răspuns:

Lapte cu cereale:
1. Iei un bol
2.pui cerealele
3.si apoi laptele
4. amesteci

| transylvania a răspuns:

Retete mai elegante si rapide: http://retetefine.ro/cuisine/gatit-rapid/