| anonim_4396 a întrebat:

Ce retete de Milkshake cunoasteti?

7 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna. Lapte, cacao praf, miere, esenta (la alegere, de care preferi: vanilie, rom, lamaie), miere/topping de ciocolata daca vrei mai dulce. Le pui in blender/mixer si apoi adaugi 2-3 cubulete de gheata.

| RaduHD a răspuns:

Retete*

| XxXNotForKiidsXxX a răspuns:

Pai eu de obicei imi fac asatonguen un kiwi taiat bucatele in blender.o banana tot la fel taiata si lapte de la frigider... pornesc blenderu..Il lasi aprox2-4 min si dupa il pui la frigider asta daca il vrei rece.tongue