| lili24 a întrebat:

Cine imi spune o reteta de prajitura usoara? Ca nu ma pricep la facut si este ziua lui mama si i-as face o surpriza.

Răspuns Câştigător
| idanna a răspuns:

Iti recomand o prajitura care nu e nevoie de coacere si este cu capsuni ...am facut-o si eu, am luat-o de pe site-ul www.reteterapide.com acolo gasesti multe alte prajituri usor de facut...

1 răspuns:
| lily09 a răspuns:

Cel mai simplu... piscoturi insiropate frisca si orice fel de fructe.ramane la aprecierea ta cum il asamblezi si il ornezi...bafta!