| byasminica a întrebat:

Cine stie o reteta de prajitura gustoasa?

Răspuns Câştigător
| zambiriciu a răspuns:

Nu e prajitura dar e foarte rapida. faci o pudinca de ciocolata, vanilie ce vrei tu... asezi biscuiti pe o tava, pe urma pui pudica de asupra si tot asa cate straturi vrei... e foarte rapida pofta buna

1 răspuns:
| FursecCuCiocolata a răspuns:

Prajitura cu albus de oulove struck:*. mie mi se pare de`a dreptul delicioasalove struck:*. incearc`owinkinghappybig grin
caut`o pe net si vei gasi retetawinking. eu cred ca este cea mai buna prajituralove struck:*