| danutzyscorpyon a întrebat:

Credeti k daca mananc in fiecare zi cartofi prajiti imi va dauna pe viitor?

18 răspunsuri:
| cely a răspuns:

Da

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Bineinteles ca dawinkingNu mai manca asa ca o sa te imbolnavesti.straight face

| ing. a răspuns:

Da.sad. O sa iti dauneze daca mananci in exces.Incearca sa mananci de 1-2 ori pe saptamana.In general, evita cat posibil prajelile.happy

| Cryssy a răspuns:

Da. cu siguranta.

| Chuck a răspuns:

Ba da ce intrebari puneti ma.

Apropo' : ai grija la periuta de dinti, e virila.

| viki a răspuns:

Bineinteles.happy

| Livianananana a răspuns:

Cu siguranta da. dar sunt buni

| adinescu a răspuns:

Daca t uiti prea mult p geam dauneaza.fii serios cu c sa t afecteze? au mult amidon iar daca mananci o faci o data p zi doar nu la fiecare masa

| Haydee a răspuns:

Da!
Renunta la mancarea nesanatoasa! Cartofii prajitii ii poti inlocuii cu o salatabig grin
Altfel va veni vremea cand nu vei mai putea manca prajelisad
Incearca sa mananci doar o data pe saptamanabig grin
Eu asa fac...

| marry a răspuns:

Da... dar nu cred ca esti singurul... cel putin mai sunt si eu tongue

| dragosh a răspuns:

Tu ce crezi? Cartofii mai ales prajiti au calorii ascunsewinking

| abis a răspuns:

Sigur ca iti va dauna. Prajelile in general sunt nesanatoase. Stiu ca sunt deliciosi cartofii prajiti, insa asta e, trebuie de decizi singur ce alegi. Si mie imi plac, insa incerc sa-i mananc cat mai rar posibil.

Stii cum se spune: tot ce-i bun in viata este ilegal, imoral sau ingrasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot ce e posibilhappy

| marsy a răspuns:

Prea des.

| lostcontrol12 a răspuns:

Daca mananci in fiecare zi cartofi prajiti ma primesti si pe mine la tine?big grin

| cata22 a răspuns:

DA.trebuie sa mananci macar de 3 ori pe saptamana ciorba pentru ca ea te ajuta la dezvoltarea muschilor si a oaselor

| lililuna a răspuns:

In mod sigur iti va dauna, sunt bogati in carbohidrati si absorb multa grasime la prajit, de aici multe calorii si probleme cu stomacu', ficatu' si cu ...grutatea...