| anonim_4396 a întrebat:

Cum e mai practic sa te imbraci primavara? cu un hanorac si o vesta sau cu o geaca mai subtire? Ce sa imi cumpar geaca sau vesta?

Răspuns Câştigător
| Silwian a răspuns:

O Gecuta! Veste au toti taranii!

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu te grabi ca vine iar frigul pana in apririle si in aprilie e luna in care va ploua mult, blugi, tricou, geaca de piele naturala, costa dar te tine mult, o pereche de adidasi nike originali, nu blugi de aia de travestiti ceva mai masculin

| Adry05 a răspuns:

Geaca

| MihaiNicu23 a răspuns:

Cu hanorac si vesta.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Ai zis practic deci recomand un hanorac si daca nu e de ajuns baga si o vesta peste.

| Señor1ta a răspuns:

Geacă

| AlexTeAjuta a răspuns:

Salut asta tine de gusturi in mare parte si deci sa o luam teoretic primavara este mai caldut deci ar fi ok vesta si un hanorac daca este prea cald sa poti da jos hanoracul si sa ramai cu un tricou si vesta ramai si cu un aspect frumos si fara sa te mai coci de caldura tongue bafta.