| AvalohAlyn a întrebat:

Cum e mancarea la mare? Cum sunt preturile la mancare? Unde e mai avantajos sa mananci la restaurantul hotelului, la terase sau la plimba tava?

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Preturile depind de la restaurant la restaurant. Mancarea este buna si la autoservire si la hotel si la restaurante, doar ca unde este mai scum este mai gustoasa.
Stai linistit, poti manca de oriunde. Eu intotdeauna cand am fost la mare am mancat atat de la autoservire cat si in restaurante si nu am patit niciodata nimic. Niciun restaurant nu vrea sa isi faca reclama proasta oferind mancare stricata.

4 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Am mancat la restaurante si am observat ca se servea putina mancare la preturi mari.

cel mai sigur este sa mananci de la autoservire pentru ca vezi cum arata mancarea si o poti alege pe care iti face pofta mai mult.

tocmai m-am intors de la amre si am ramas cu o parere proasta despre restaurante. aleg doar autoserviri, mai ales acelea care sunt cautate de multe persoane.
mancarea se prepara si se vinde repede, deci nu se strica.

| ElenaSA a răspuns:

Mai sigur este la hotel, mai ieftin la autoservire. Dar daca vrei mai ieftin si te imbolnavesti este nevoie sa mergi la medic si iesi mai scump.

| Mandy693 a răspuns:

Sincer mai bine de la supermarket

| Ronald0 a răspuns:

Nu pot sa cred ca pui intrebarile astea, mai ai putin si intrebi cat costa sandwich-ul furat din benzinarie! laughing)))
Dupa parea ta unde e mai avantajos sa mananci?