| Georgiana95 a întrebat:

Cum se fac nachos cu branza?
Sau de unde pot cumpara nachos simplu si sa-l fac acasa?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nachos simplu se gaseste la punga, in fiecare hipermarket sau supermarket la raionul de chipsuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nacios se face cu branza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De gasit nachos si sa il faci acasa nu gasesti sa stii...de gatit nachos trebuie sa iei o gramada de condimente mexicane:tortilia. e greu de facut...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Exista mai multe feluri de a prepara nachos.
2.Nachosul simplu se gaseste la supermarket nu la mini market sau altele... la supermarket cu mar fii profi, cerrefour, billa etc
3. daca vrei ao retet adauga ketchup cu ardei taiat fin si ceapa!