| anonim_4396 a întrebat:

Cum se face French Toast?

4 răspunsuri:
| kayan a răspuns:

Uite si video, sa nu zici ca's naspa...

http://www.wikihow.com/Make-French-Toast

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu ma gandeam la French Kiss cand am citit intrebarea laughing

Aceasta este o reteta de paine prajita franceza cu oua si paine. ingrediente: *4 oua *1 lingurita zahar, optional *1 lingurita sare *1 cana lapte *10-12 felii paine alba *unt *maple sirop sau alte sirop pregatirea: sparge oua intr-un larg, putin adanci bolul sau placinta placa; bate usor cu o furculita. Se amesteca in zahar, sare, si lapte. peste medie-termic scazut, caldura sau griddle skillet acoperit cu un strat subtire de unt si margarina.

| Andreeagen a răspuns:

French toast aia e kmv paine prajita?
Daca da iti zic eu imi facea mie tata da. mie una nu imi palc
Bati 1 ou cu telu pui sare... amesteci acolo tai feli de paine sau ma rog daca o iei feliata. o dai prin ou ala si prin pezmet daca vrei si o pui intr'o tigaie la prajithappy si VOila French Toast a la Romaniabig grin