| anonim_4396 a întrebat:

Cum se face un sandwich?

Răspuns Câştigător
| Tourniquet a răspuns:

Eu tocmai acum mancam un sandwich. Sa-ti zic cum l-am facut.

2 felii de toast
2 bucati de sunca Praga
cascaval ( Rucar, Delaco )

Am pus sunca si cascavalu' intre cele doua felii de paine si le-am pus la toast. E un deliciu! =p~

Si alte idei :
- cu sunca si branza topita
- salam, branza/cascaval si rosii

Hmm. Bun de-ti lingi degetele!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iei o felie de paine apoi peste pui ce vrei tu (salam, sunca, parizer)

| thecakeisalie a răspuns:

Iei 2 felii de paine, sau tai o chifla in doua. Pui 2 felii de branza topita, o foaie de salata, 2 felii de rosii si 2-3-4 felii de sunca/sunca de pui/parizer/salam/etc. Sosuri dupa preferinta. Pofta buna happy!

| denis987 a răspuns:

Salut. Iei o chifla, o tai in jumatate dupa care pui cascavalul (eu pun si putina telemealaughing ) dupa care vine salamul (recomand salamul sasesc e foarte bun) si iti mai pui maioneza, mustar, ketchup.big grin

| Sufletzeliubit a răspuns:

Depinde cum il preferi.cu ce sa fietongue

| speşăl a răspuns:

Spune ce sex ai sa iti zic de ce mai ai nevoie.
1.Esti baiat:
a)heterosexual, ai nevoie de inca un baiat care va sta cu fata la tine la 30-40 cm si o fata care va sta intre voi(cu fata la tine sau la prietenul tau);
b)bisexual, ai de ales intre a sta la mijloc sau nu.
2.Esti fata:
a)lesbiana poti alege intre a sta la mijloc sau nu;
b)heterosexuala si vei sta la mijloc.
Scuze daca sunt offtopic, data viitoare fi mai clar(a).

| Banica_Viorel_Daniel_1991 a răspuns:

Pui ce-ţi tine în cap între două felii de pâine.