| RaulMihai345 a întrebat:

Daca puteti sa imi spuneti cu ce pot sa umplu o geaca care a avut puf in ea si acum tot puful s-a strans de la atatea spalari si nu se mai umfla si daca se poate si link-ul ca sa pot sa o fac la loc cum era, multumesc!

2 răspunsuri:
| Xox0 a răspuns:

Vezi daca gasesti puf la o alta geaca sau perna. Ori poti cumpara una din cele doua, le tai si puful de la ele il folosesti pe geaca asta.

| Andrei07501 a răspuns:

Am tot vazut ca se bate cu o bata geaca si cu uscatorul de par sa sufle aer si se umfla