| Ionescu_Liliana_1999 a întrebat:

Daca tin rulada cu finetti (facuta in casa) la frigider mai ramane pufoasa? vreau raspuns de la cei care se pricep si stiu si cat se poate de rapid...

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu va ramane pufoasa, ci se va intari putin. Cel mai bine, pune-o la rece, dar apoi scoate-o la temperatura camerei. Daca se va incalzi putin va deveni mai moale si mai pufoasa.

O zi placuta!

| Lusca1995 a răspuns:

Eu nu ma pre pricep la asta cu prajituri, dar din ce am mai vazut la altii mai bine o lasi la frigider sau undeva la recewinking

| MrHH a răspuns:

Daca ii pui niste cocolino va ramane moale si pufoasa