| InSaN3 a întrebat:

Daca va plac prajiturile de casa, nu sunteti tentati sa le faceti si sa le savurati impreuna cu familia?
Credeti ca site-ul : www.retete-carmen.com va ofera retete de prajituri pe placul dumneavoastra?

1 răspuns:
| Ramo80 a răspuns:

Astazi am intrat pentru prima data pe site-ul asta si am constatat cu placere ca sunt super retete. Inca nu am citit prea multe dar pana acum mi-au placut mult si sigur voi incerca cateva retete de acolo.