| Zuse a întrebat:

De unde cumpar migdale in Craiova?

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Găseşti la magazinele de cartier sau la super/hiper-market-uri ( de genul Kaufland, Cora, Auchan, Carrefour, Real, Billa, etc. ).

Toate cele bune.

| Mihaela1964 a răspuns:

Kaufland,Carrefour,Metro.

| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Gasesti la plafarele Centrofarm dar sunt cam scumpe sau poti ruga pe cineva sa-ti dea si tie niste migdale daca cunosti vreo persoana care are plantatie sau merge in padure special pentru asta.
Te pup, pa pa! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Gasesti in supermarket, marile mgazine, trebuie sa fie, Craiova ii oras mare, imposibil sa nu fie niciunde.
Te pup!

| semnulintrebarii a răspuns:

Incearca in real sau in peny imposibil sa nu gasesti funda? :X plss