| secretosul55 a întrebat:

Eu plac o fata si ea nu stiu daca ma place.Ma puteti ajuta?

11 răspunsuri:
| CARMENCITA a răspuns:

Vorbeste cu ea poate te place si ea. Dupa ce intri in vorba cu ea ai putea sa o inviti undeva. Dupa un timp, dupa ce te cunoaste poti sa o intrebi daca ii place de tine.Succes!

| Bacemi a răspuns:

Nu te putem ajuta daca nu dai detalii. Cine este ea, de unde o cunosti, ati vorbit macar o data, cati ani ai tu si cati ea, etc. Astfel de detalii sunt de mare folos pentru noi daca vrei sa iti dam sfaturi utile.

| Codruta a răspuns:

Pai thinking Incearca sa vorbesti cu ea mai des ...sa o chemi afara si intreab-o` nu`i nici o rusine tonguelaughing

| Marcela a răspuns:

Spune-i pur si simplu adevaru`... daca te place o sa iti spuna tongue

| Ovy81 a răspuns:

Asta ma intrebam si eu toxic girl happy

| † Sammy † a răspuns:

Stai mai mult cu ea si daca nu pleaca cand te asezi langa ea inseamna ca te place cat de cathappy daca nu a plecat de langa tine intreab-o daca te place daca spune da e bine daca spune ma mai gandesc sau ceva de genul inseamna ca vrea sa te cunoasca sau nu are curaj sa spuna da chiar atuncihappy sper ca te-am ajutat(fundita?)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

? cum sa te ajutam

| BalonashCuHeliu a răspuns:

Nu stia ca daca placi o fata trebuie sa o gatesti>? sau dc ai pus'o la Gastronomie?straight facelaughing

| Koody5 a răspuns:

Si eu Toxic girlrolling on the floor

| Tuixi a răspuns:

Vorbeste cu ea. Spune'i ce simti.Sau daca esti mai timid poti s'o iei pe ocolite, sau sa pui un prieten sa o intrebe.
Dar cel mai bine ar fi sa o saruti. Daca nu te respinge, clar ca te place.
Baftaasmug.

| marianbots a răspuns:

Sunt multe moduri sut si grele si usoare poti sa ii trimiti un bilet sa o suni sau ii zici sa va intaliniti undeva sisa o intrebi ce simte pentru tine