| assiujual a întrebat:

Exista magazine in Bucuresti care comercializeaza numai produse Bio? Care sunt acestea? Multumesc

Răspuns Câştigător
mihaicd
| mihaicd a răspuns:

Pe la plafar mai gasesti produse Bio, iar acum mai nou si hiper-marketurile au rafturi dedicate pentru produsele bio - multe produse de genul asta gasesti, spre exemplu, la Mega Image.
Daca nu, in curand se va lansa www.biomania.ro - strict cu produse bio. :)

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, am auzit ca se va deschide in Carrefour Baneasa saptamana viitoare un stand numai cu sucuri BIO, vor fi vandute acolo 2 Branduri foarte cunoscute din Germania, eu cat timp am locuit acolo numai genul asta de sucuri am baut. Sper sa te fi ajutat zvonul meu... Sanatate mult!