| monicutsuu a întrebat:

Fundaa. Buna TPU. Vreau sa fac si eu fursecurile acestea : http://www.divahair.ro/culinar/dulciuri/fursecuri_cu_sta fide. Dar nu este precizat cat timp trebuiesc lasate la cuptor si nici temperatura. Stie cinevaa? :(

2 răspunsuri:
| Caaaaalin a răspuns:

Pai daca nu este precizat le faci ca acolo si stai cu ochi pe cuptor din 3 in 3 minute si cand crezi ca sunt gata le scoti! Si faci un calcul la timp ca data viitoare cand mai faci sa stii timpul exact!

| yasmin_7121 a răspuns:

Pai te uiti la ele si apoi calculezi cat a duratbig grin