| PandaaOoO a întrebat:

Heii.Dati-mi va rog o reteta de prajitura cu ciocolata care se face rapid.

Răspuns Câştigător
| navinia a răspuns:

Ia acest site super cu multe prajituri cu ciocolata.alegeti tu una care ti se patre mai atragatoare! uite: www.culinar.ro/cuvinte-cheie-retete/prajitura-cu-ciocolata/ e un site foarte bun! sau uite aici alt site bun!
trebuie doar sa dai clik pe prajitura dorita si iti va aparea reteta! :D iar acest site e preferatul meu: www.bucataras.ro/cautare-retete/tag/prajitura+cu+ciocolata.html sper ca te-am ajutat! funda?

6 răspunsuri:
| navinia a răspuns:

Bafta! :3

| Marco55 a răspuns:

Negresa cu ciocolata:60g pudra cacao, 120ml lapte cald, 30g unt topit, 50g zahar pudra, 120g faina, 125g fulgi de ciocolata alba si neagra, 2 oua.
Se amesteca toate la un loc, compozitia sa fie compacta care curge.Coace in tava 20 pe 20 cm timp la cuptor 15sau 20 m, depinde de cuptor.