| BBEgirl a întrebat:

Hey buna...am pus pieptul unui pui rotisat si taiat bucatele sa se prajeasca. E ok? Adica iese ceva?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Dacă puiul este gata rotisat ( deci este deja preparat/prăjit ) atunci NU mai trebuie decât încălzit.

Dacă este pui pentru rotisor ( pui grill ) atunci este bine, le prăjeşti şi iese bine.
Sper că înainte de asta le-ai condimentat...

3 răspunsuri:
| michelia a răspuns:

Nu era bun asa? Altadata daca il vrei mai prajit, taie-l fisii mai mari, nu bucatele

| gRasuPCH a răspuns:

Sunt bucatar : nu inteleg de ce ai pus puiul deja scos de la rotisor la prajit? nu are ce sa iasa adica nu inteleg la ce te referi. ce ai vrea tu sa prepari dupa cu el

| Preda_Mariana_1972 a răspuns:

Era bine daca il consumai asa era mai bun rotisat decat prajit.