| Maria1300 a întrebat:

Am facut aseara un cheesecake la cuptor si mi-am dat seama acum ca nu este copt. Am respectat cu sfintenie reteta, timpul si gradele. Nu stiu ce sa fac. Il mai pot baga la cuptor?
FUNDA

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Cum ti-ai dat seama? Acum nu mai poti.

Răspuns Apreciat de Editori
| Fatamuntilor a răspuns:

Dupa racire nu mai ai cum.
Dar pe viitor in prajituri tine minte trucul cu scobitoarea.Cand crezi ca e gata, infingi o scobitoare in mijlocul prajiturii, care trebuie sa iasa curata.
Eu nu prea tin seama de timpul de coacere, dar trucul cu scobitoarea sfant pentru mine,

1 răspuns: