| Andwta a întrebat:

Https://altex.ro/......MIXMY4021/
As vrea sa cumpar acest set.
E doar pe comanda sau il pot gasi si in magazinele altex?
Va rog sa ma ajutati chiar nu stiu ce sa fac

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Buna. Apasa pe rezerva in magazin, selecteaza orasul tau si iti vor aparea magazinele care au setul.

7 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

Cred ca il gasesti si in Altex. Nu am fost de mult timp la ei. Fa un drum in magazin.

| MihaelaDart a răspuns:

Mie imi apare pe site ca il poti comanda online. Daca ai magazin in orasul tau, mai bine mergi la ei si cumpara-l decat sa mai platesti transportul.

| Andwta explică (pentru MihaelaDart):

Asta gandeam si eu, dar daca nu are tot setul. Am sa merg maine

Răspuns utilizator avertizat
| MihaelaDart a răspuns (pentru Andwta):

Nu cred că trimit pe bucăți, căci toate sunt aceeași cutie. Am și eu un blender similar ca acesta. Daca nu l-ar avea te vor anunța și îți recomandă ce au pe stoc. Cu toate este mai bine sa vezi cu ochii tăi și să-i faci și proba.

| Andwta explică (pentru RobertMoon):

Multumesc mult. Comentariul tau m-a ajutat foarte mult

| RobertMoon a răspuns (pentru Andwta):

Cu plăcere!