| DoarOana a întrebat:

Imi puteti spune o reteta pentru clatitele americane pancakes pe care sa o fi incercat si voi? Eu am folosit-o pe asta http://www.culinario.ro/......s-346.html si a fost o pierdere de vreme si am fost nevoita sa arunc tot ce mi-a iesit. Nu imi dau seama ce nu am facut bine la ele si de aceea va cer ajutor.
Nu vreau sa primesc linkuri cu retete pe care nu le-ati incercat chiar voi.
Multumesc

Răspuns Câştigător
| dany_6773 a răspuns:

Http://gourmandine.ro/retete-clatite-pancakes/pancakes-clatite-americane/ uite aici...eu am facut de mai multe ori reteta si au iesit foarte bune:X:D