| iheart a întrebat:

In afara de Bucuresti, unde mai gasim la noi in tara cafenele Starbucks? happy

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cluj-Napoca - Iulius Mall - Str. Alexandru Vaida-Voievod, nr. 53-55, Cluj-Napoca
Timisoara - Iulius Mall- Str. A. Demetriade, nr, 1, Timisoara
7 cafenele sunt toate din care 5 numai in Bucuresti! Bafta!

| ledzeppelin a răspuns:

Cluj-Napoca
Iulius Mall - Str. Alexandru Vaida-Voievod, nr. 53-55, Cluj-Napoca ORAR: Luni-Vineri: 8:00-23:00; Sambata: 9:00-24:00; Duminica: 9:00-23:00
Timisoara
Iulius Mall- Str. A. Demetriade, nr, 1, Timisoara ORAR: Luni-Vineri: 8:00-23:00; Sambata: 9:00-24:00; Duminica: 9:00-23:00
happy

| cartoflet a răspuns:

Pai in Cluj este la Iulius Mall, afara.
Eu iubesc Starbucks si imi pare ft. rau ca nu mai sunt altele in Cluj crying.

| Leidişkz_1445 a răspuns:

Nu mai are