Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

În ce magazine găsesc cacao organică?

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Cred ca te referi la bio, ca organica înseamnă altceva, așa zic englezii "organic food" ceea ce e incorect spus sau ma rog...
La orice Plafar, dar dacă scrie bio nu înseamnă ca și este laughing eu iau cacao neagră de la dr oetker, mi se pare cea mai buna și o găsești peste tot.
Mai e o marca foarte cunoscuta și de foarte buna calitate care se numește Zian, probabil o găsești prin Lidl sau hipermarket-uri de genul asta...

| EyLeEsSjAcK a răspuns:

Mega image))