| Gustos.ro a întrebat:

La ce varsta ati invatat sa gatiti?

226 răspunsuri:
| kitty_8919 a răspuns:

Eu am invatat sa gatesc la varsta de 14 ani.Intradevar ceva mancaruri usoare.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

La 13 anisoriwinking

| alle_1861 a răspuns:

Anu asta, adica la 15 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Abia acum, la 18 ani, am prajit si eu niste paine cu ou laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Still learning... 17 ani juma' tongue

| naya a răspuns:

Am ceva trecut de 20 de ani si nici acum nu gatesc.are cine laughing cand o fi la nevoie atunci abia.oh go on

| Flav a răspuns:

Dar de ce n-ai pus intrebarea si la viitor ca nu-ti pot raspunde si ma simt naspa. ''La ce varsta o sa invatatzi sa gatiti '' rolling on the floor

| Silvia a răspuns:

Iti spun cand o sa invatblushing
laughing
P. s. Stiu sa fac cartofi prajitibig grin

| DMV a răspuns:

De prin clasele primare am invatat sa fac o omleta, o salata, si alte minuturi. Stau singur de pe a 9-a si cam de pe atunci am inceput sa invat sa gatesc cu adevarat. Deci 14-15 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm...de mic mi-a placut sa gatesc...
Am continuat cu "sportul" acesta dupa ce am terminat liceul.
Pe la 10, 11 ani ma apucase curiozitatea ...cum face mama mancarelaughing)

Shin
| Shin a răspuns:

@bizzare, cam tarziu... ar fi fost cazul sa stii deja acum tongue Ce zice prietenul tau, ca moare de foame cu tine in casa? laughing
Shinwinking

| machupicchu a răspuns:

Gresita intrebare... Permanent inveti sa gatesti...
Dar, " la ce varsta am inceput sa gatesc?", la varsta de 11 ani.

| gabitza05 a răspuns:

Buna! Nu pot sa zic o varsta deoarece gatitul nu se invata deodata...se invata in timp.Bye

| SweetCandy a răspuns:

Eu inca mai invat...big grin

| hailasa a răspuns:

Acum la 12 ani stiu sa fac sandwich-uribig grinlaughing

| optimista_5827 a răspuns:

La 10 ani, am facut ciorba de fasole. ca era mama de munca si m-a investit in functia de bucatar sef big grin
acum fac orice mancarebatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Shin Ma gandeam la ceva gen... gatim impreunabatting eyelashes

| yadora a răspuns:

Viata, greutatile si foamea te invata sa faci multe pentru a supravietui; asa ca am invatat destul de mica sa fac mancare si sa am grija de surioara mea.

Shin
| Shin a răspuns:

@bizzare, puteti si gati impreuna... dar cand el o sa vina de la serviciu intr-o seara la ora 21:00 rupt de oboseala... ar fi ceva sa gaseasca ca-l astepti cu masa pusa. tongue
Shinwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Shin Sa zicem ca mai fac si cate o exceptie si il astept si cu masa pusa. Ar fi multumit cu niste cartofi prajiti?

| biancabellaa a răspuns:

La 15 ani am invatat sa gatesc

| hashe86 a răspuns:

Hmm
de mititel ma amestecam eu prin oalele lu' mama. prima oara cand am facut ceva intru-totul eu a fost undeva pe la 12 ani. ii facusem mamei un tort de ziua ei. si chiar mi a iesit.

| MMady a răspuns:

Prin liceu (daca vorbim de mancare) nu omleta si cartofi prajiti. Cred ca prima mancare pe care am facut-o, era surpriza pentru mama. Tinea post si m-am gandit ca va veni de la serviciu si nu va avea ce sa manance. Am pregatit praz cu masline. Si a fost reusita surpriza...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 13 ani am invatat sa gatesc happy
by zui

daniela
| daniela a răspuns:

Primele clatite le-am facut la 7 ani... ii placeau fratelui meu si ma punea sa-i fac.

| Shery a răspuns:

Pai... la 17 ani si ceva am facut ou prima data laughing blushing

Shin
| Shin a răspuns:

@bizzare, carui baiat nu-i plac cartofii prajiti? laughing
Shinwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate mama nu a avut timp sa ma invete sa gatesc dar am inceput usor cu cartofi prajiti (preferatii tuturor) pe la 12 ani (am 22) si eu ziceam ca sunt crocanti si de fapt erau cruzi laughing
Dar cu timpul am mai facut cate ceva, sincer nu imi place sa gatesc dar probabil cand o sa fiu la casa mea voi invata mai multe. happy

| Shery a răspuns:

@gabytzza: stiu ce vrei sa spui, si ai mei tot "crocanti" erau laughing
am obligat-o pe sora mea sa ii manance laughingrolling on the floor

| dulcika a răspuns:

La 12 ani, mai exact vara trecuta.
imi place sa-mi perd timpul in bucatarie, ma invatat mama mea...