| gina_ruca a întrebat:

La Frech toast se adauga si scortisoara? Se poate face si fara? Clar nu va avea acelasi gust, dar totusi va fi delicioasa? Sau cum sa o fac delicioasa?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună ziua!
Ca răspuns la întrebarea dumneavoastră, am următoarea sugestie: 1. Puteți să faceți pâinea de tip French Toast mai delicioasă, prăjind-o la un prăjitor de pâine iar după aceea să întindeți unt și gem de căpșuni spre exemplu.
Sper că am fost de ajutor!
Andrei.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Se poate și fără dacă nu-ți place scorțișoara, normal, dar în general se pune vanilie + scorțișoară.