| Igama a întrebat:

La țigările făcute acasă, tutunul trebuie să fie proaspăt (umed) pentru a fi mai bun?
Se pot face țigări pe 2-3 zile sau trebuie să faci o țigară de fiecare dată când vrei să fumezi?

Răspuns Câştigător
| Kenderesi_Diana_1974 a răspuns:

Eu personal nu fumez, dar parintii mei isi fac, si stiu sigur ca trebuie sa fie uscat cand o faci tigara. Ei isi fac si cate 4 pachete odata, sa nu stea cu aparatul si tutunul deschis toata ziua.

3 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Tutunul umed e mai bun. prea uscat si ajungi sa fumezi ca furnalul

| DjNick112 a răspuns:

Cate tigari vrei sa fumezi pe zi atatea lumanari trebuie sa aprinzi

| Plecat_La_Mă-ta_Vivi_1988 a răspuns:

Nu prea conteaza..ambele variante sunt ok