| anonim_4396 a întrebat:

Nu pricep de ce mi-a fost stearsa intrebarea, am intrebat unde pot gasi fudulii de porc in Bucuresti, la ce >>macelarii!!!?

7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
nu am mai vazut de mult asa ceva..au devenit o delicatesa si se dau pe sub mana..la tara le ia veterinarul..la boxe, nu am mai vazut..doar daca te duci direct la abator.
O zi bunahappy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Întrebarea ţi-a fost ŞTEARSĂ deoarece ( probabil că ) ai postat-o la o categorie GREŞITĂ ( ca şi ASTA )!

Vezi mai multe detalii în Regulament :
http://www.tpu.ro/termeni-si-conditii

http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Dacă ai în continuare nelămuriri, atunci, la rubrica "Intrebari/Raspunsuri sterse de Admin" ai opţiunea "Reanalizează" şi întrebarea va fi reanalizată de Admina Cristina, după care vei primi răspunsul pe e-mail!

Iar pe viitor să postezi la categoria corectă!

Toate cele bune.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi altfel trebuia să intrebi, unde găsesti **** de porc, era altceva, nu m ai stergea nimeni intrebarea că intelegea toată lumea ce vrei, dar asa fudulii crede au că e aurul de la rosia montană.

| OnuOnulică a răspuns:

Vezi ca ai gresit categoria!

| Wehrmacht a răspuns:

Cred ca s-a gasit un admin d-ala "CS style" care radiaza cu prostie si a considerat ca "fudulii" este un cuvant obscen.Sau poate l-ai scris tu gresit laughing

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

rolling on the floor Nu ai sa gasesti asa ceva decat pe comanda, mergi la o carmangerie sau la un patron care are macelarie si roga-l sa intrebe la abatorul de unde ia porcii daca are asa ceva

| MicSiRau a răspuns:

Vezi frate ca gasesti in piata la rahova, nu e vreo raritate. Cauta bine si vei gasi, am cumparat eu acum o luna sau doua, sunt cateva macelarii in piata niky scorpion si vei gasi 100%. Bafta